269 TL bedelindeki Far Cry 6 fiyatsız oluyor!

269 TL bedelindeki Far Cry 6 fiyatsız oluyor!

Ubisoft, aksiyon serisinin en yeni oyunu Far Cry 6 için ilgi cazip bir kampanya başlattı. Geliştirici tarafından gelen açıklamada,oyunun 4 Ağustos’tan 7 Ağustos’a kadar fiyatsız olarak oynanabileceği belirtildi. Fiyatsız Far Cry 6 tüm plaformlarda (PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S) test edilebilecek.

Far Cry 6, 4-7 Ağustos tarihlerinde fiyatsız oynanabilecek

Ubisoft, oyunun 4 Ağustos’ta erişime açılacağını söyledi, lakin oyuncular daha erken bir tarihte indirme bahtına sahip. Far Cry 6’yı Xbox hariç PS4, PS5 ve Ubisoft Connect/Epic Games Store aracılığıyla PC sahipleri çabucak indirebilir.

Far Cry 6’nın deneme sürümü ayrıyeten tam paket olarak sunulacak. Yani Netflix dizisi Stranger Things’ten ilham alan fiyatsız vazife de dahil olmak üzere oyunun tüm DLC’lerine erişilebilecek. Lakin oyunun 7 Ağustos tarihinde erişime kapatılacağını, yani satın almazsanız ilerlemenin silineceğini hatırlatalım.

 

Ubisoft, bu kampanya kapsamında oyunculara Far Cry 6’yı yüzde 60’a varan indirimle satın alma fırsatı tanıyor. Ayrıyeten oyunu PS Store Yaz Ortası İndirimleri sayesinde PS4 ve PS5 için daha ucuza almak da mümkün.

Far Cry 6 fiyatının platformlara nazaran değişkenlik gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Epic Games Store’da 269 TL, Xbox mağazasında 240 TL’den ve PS Store’da ise 227 TL’den sunuluyor. Fiyatların, 7 Ağustos’tan sonra indirime girmesi bekleniyor.

Far Cry 6 tropik bir cennet olan Yara isimli adada geçiyor. Yara’nın diktatör başkanı Anton Castillo ve oğlu Diego, ülkelerini eski ihtişamına geri getirmek için uğraşıyor. Oyun, ana misyon ve yan misyonlarla birlikte 60 saat oynama mühleti sunuyor.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!