Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dünyanın en sık tercih edilen sosyal medya platformu hiç kuşkusuz Instagram’dır. Instagram’ın hala bilinmeyen birçok özelliği var. Bu özelliklerden birisi Instagram’dan video indirme işlemidir. Sizlere Instagram’da video indirme işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağız. Instagram’dan video indirmek için birçok yöntem kullanabilirsiniz.

Instagram Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

iKullanacağınız yöntemi video indireceğiniz yere göre seçmelisiniz. Apple ile Android cihazlarda çalışan uygulamalar değişiklik gösterir. Bilgisayardan video indirmede Windows ile İOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışan programlar farklıdır. Apple bilgisayarlarda tarayıcı ayarlarında yapılacak birkaç değişiklikle bunu yapabilirsiniz. Instagram’da video indirmek için önce bilgisayarınızdan hesabınıza giriş yapmalısınız. Video indirme işlemi iPhone üzerinden ve diğer mobil cihazlardan yapabilirsiniz. Instagram’da video indirmek için mobil uygulama kullanmalısınız. Video indirme siteleri olarak bilinen web sitelerinde kolayca video indirmesi yapabilirsiniz. Bu yöntemin dışında app - uygulama kullanmak daha kısa ve kullanışlıdır.

Instagram’dan İOS Telefona Video İndirme

Instagram uygulaması İOS işletim sisteminde kurulu bir cihaza video indirmek için özel bir video mobil uygulaması indirmeniz gerekecektir. Bu uygulamayı App Store kanalından indirebilirsiniz. Burada uygulamalar test edilir, güvenilir bulunursa size sunulur. İOS telefonlara ve tabletlere video indirmek için farklı uygulamalar bulmak istiyorsanız Appstore üzerinden Instagram video indirme yazarak aramalar yapmalısınız. İOS telefonunuza video indirme uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

https://itunes.apple.com/tr/app/iboard-for-instagram-quick-repost-save-photo-video/id534174529?l=tr&mt=8

Instagram’dan Android Cihazlara Video Nasıl İndirilir?

Instagram’dan video indirmek için Android ve iOS cihazlarda aynı yöntem kullanılır. Android cihazlar için uygulamayı Google Store’den indirebilirsiniz. Videoları telefonunuzda Galeri ya da Videolar kısmına iner. Quick Save uygulaması Instagram’dan telefona video indirmek isteyenler için yapılmış bir uygulamadır. Ücretsiz uygulama kullanıcılardan büyük beğeni toplamıştır. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

 

Instagram’dan Programsız Video Nasıl İndirilir?

Telefonunuza veya bilgisayarınıza herhangi bir uygulama indirmeden bazı web sitelere girerek Instagram üzerinden çevrim içi video ve fotoğraf indirebilirsiniz. Programsız video indirmek için https://downloadgram.com/ sitesini kullanabilirsiniz. Sitede arama kutusuna indirmek istediğiniz video bağlantısını yapıştırıp indir seçeneğine tıklamanız indirmek için yeterlidir. 

Instagram Videoları Başka Nasıl İndirilebilir?

Instagram video indirmek için Google eklentilerini de kullanabilirsiniz. En sık tercih edilen eklenti ise Google Chrome Instagram eklentisidir. Eklentiyi yüklemek için aşağıdaki yükleme linkini kullanabilirsiniz. Bu link sadece Google Chrome için geçerlidir, Opera, İnternet Explorer gibi tarayıcılar için geçerli değildir.

https://takipcimodu.com

Ayrıca  Takipcimodu.com üzerinden birçok sosyal medya hizmeti satın alabilirsiniz, örneğin, Instagram beğeni satın alarak kitlenizi kolayca yükseltebilirsiniz. Bunun için, sitemize göz atabilir ya da canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.