Herhangi bir reklam vermeden ya da ücret ödemeden arama sonuç sayfalarından gelen ziyaretçilere organik trafik adı verilmektedir. Organik trafik satışı hizmeti ile yararlanılan ziyaretçi trafiği arama motorlarından gelen ziyaretçileri ifade eder.

Organik trafiği artan web sitesinin arama motoru sonuçlarında da yüksek sıralarda olduğunu ifade eder. Diğer dijital reklam çalışmalarına etkisi olmayan organik trafik birçok farklı nedene bağlı olarak değer kazanır.

Trafik Satın Al

Arama motorlarından web sitelerine benzer trafik kaynakları değerlendirildiğinde çok daha fazla ziyaretçi yönlendirilir. Trafik satın alınması durumunda organik trafik;

 • Ürün araştırmaları açısından en güvenilir kaynaktır.
 • Hem kalite hem de güven belirtisidir.
 • Web sitesine uzun vadede kar sağlar.
 • Arama motorlarında ilk sırada yer almaya yardımcı olur.

Hemen Çıkma Oranını Düşüren Organik Trafik Satın Al

Hemen çıkma oranını düşüren organik trafik kazanmak için web sitelerinde yapılması gerekenler şunlardır;

 • Sektör ve rakiplerine bağlantılı anahtar kelime analizi.
 • Anahtar kelime analizi ile blog yazıları.
 • İçerikler arama motorları için değil kullanıcılar için hazırlanmalı.
 • Teknik Seo eksiklikleri giderilmeli.
 • Site hızı optimize edilerek farklı cihazlara uyumlu Hale getirilmeli.
 • Ziyaretçilerin uzun süre kalmasını sağlayabilmek için metin ile birlikte video ve pdf gibi içeriklerden yararlanılmalı.
 • Ziyaretçilerin site içerisinde dolaşımını rahatlatmak için link ve kategori yapısı kolay hale getirilmeli.
 • Organik backlink çalışmaları yapılarak sitenin otoritesi arttırılmalı.

Web sitelerinin organik trafiğini takip edebilmek için Google Analytics ve Google Search Console olmak üzere iki farklı ücretsiz araç vardır. Web sitelerinin organik trafik kazanabilmesi için yapması gereken bazı kriterler bulunmaktadır.

Website Trafik Satın Al

Sitemizden organik hit ya da website trafik satın alarak farklı IP adresleri ve anahtar kelimeler ile birlikte Google arama motorunda yükselmek söz konusudur. Web sitesinin organik aramalarda üst sıralarda çıkarak uzun süre kalması için yapılması gereken en doğru yöntem iyi bir Seo çalışmasıdır.

Ziyaretçilerin doğal yollardan ya da arama yaparak gelmesine organik hit denir ve son derece başarılı sonuç elde etmeye yardımcı olur. Web siteleri için organik trafik arttırmak oldukça önemli bir konudur site trafiğinin iyi olması Google aramalarında yükselmesini destekler.

Web siteleri genellikle ücretli reklam ya da Seo paketleri gibi yöntemleri kullanarak site trafiğini arttırmayı dener ancak bu durum hem oldukça maliyetli hem de ziyaretçi kazanımı açısından beklentiyi karşılamaz.

Sosyal Medya Trafik Satın Al

Sosyal medya trafik satın alınması durumunda sosyal medya araçlarından gelen organik takipçi sayısında ciddi bir artış yaşanır.

Web siteleri organik trafik satışı hizmetlerinden yararlanır böylelikle düşük maliyetle yüksek kazanım elde etmek için organik trafik yöntemini değerlendirir. Organik ziyaretçiler arama motorlarını kullanırken web sitesini kolaylıkla bulur.

Bir web sitesinin arama motorlarının sonuç sayfasındaki sıralamalarda üstlerde bulunabilmesi ancak reklam alanında yer alması ya da organik arama sonuçlarında üstlerde bulunması ile mümkündür.

Bu yüzden web siteleri tarafından organik trafiğin arttırılması için iyi bir Seo çalışması ile birlikte sosyal medya trafik satın alma hizmetlerinden yararlanmak önem kazanır.

Web sitelerinin organik trafiğini takip eden Google Analytics açısından hemen çıkma oranı düşük olan web sitesi çok daha iyidir. Google Analytics çıkma oranı web sitesinin arama motorunda yükselmesindeki en önemli etkendir dolayısıyla sitenin hemen çıkma oranı düşürülür ve böylelikle Google arama motoru için önemli olan unsur yerine getirilir.

Organik Hit Satın Al

Organik hit satın alma hizmeti web sitesinin çok daha kolay bulunmasını sağlar. Organik ziyaretçileri gerek arama motorlarından gerekse sosyal medya mecralarından gönderme imkanı sağlayan organik trafik satışı paketlerimizin özellikleri ve faydaları son derece önem kazanmaktadır. Web sitesinin Google organik arama sıralamasına yükselmesi sağlanır.

 • Web sitesi sipariş anında belirlenen anahtar kelime ile Google'da hızlı index alır.
 • Anahtar kelime ile Google arama sıralamasında yükselir.
 • Organik ziyaretçiler ile birlikte doğal ziyaretçi sayısında artış yaşanır.
 • Hemen çıkma oranında önemli bir düşüş gerçekleşir.
 • Hit yükseldiğinden dolayı reklam alma şansı artır.
 • Web sitesinin alt sayfalarının gösterim oranı yükselir.

Popunder Hit Satın Al

Popunder hit satın alarak web sitesinde kullanıcıları rahatsız eden reklamlardan kurtulmak çok daha kolay.

Organik trafik ücretli reklamlar tarafından oluşturulan ziyaretçileri tanımlarken arama motoru kullandıktan sonra web sitesinin bulunmasını sağlayan hizmete organik hit hizmeti adı verilir.

Görüntülü reklam olan Banner reklam web sitesine organik trafik çekmek için görsellerin kullanıldığı dijital ilandır. Web sitelerinde trafiğin yoğun olduğu bölgelere yerleştirilir ve böylelikle marka bilinirliği yaratılarak organik trafik al, tıklanma ve potansiyel satışlar hedeflenir.

Önemli oranda gelir elde etmek için tercih edilen kazançlı bir yöntemdir ve dijital reklamcılık kategorisinde yer alır. Web sitelerinde potansiyel müşterilere ulaşabilmek için yerleştirildiği alanlar önem kazanır.

Popup Hit Satın Al

Popup hit satın alma paketleri belirlenmiş olan kriterleri uyarak yapılan reklamları organik trafik al paketleri sayesinde doğru hedef kitlenin tıklanması sağlanır. Google arama motoru tarafından geliştirilen bir reklamcılık hizmeti olan Google adds web sitelerinin reklamlarını gerek arama sonuçlarında gerekse Google reklamında görmeyi sağlar.

 • Web sitesinin açılış sayfasını mükemmel hale getirmek.
 • Benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmak için sayfa yüklenme süresinin hızını arttırmak.
 • İşletmenin şeffaflığını ortaya koyan web sitesi tasarımı.
 • Reklama tıklanması ile gidilen sayfa içeriğinin alakalı olması.
 • Formların kolay olması ve sade doldurulabilmesi.
 • Uzun anahtar kelime kullanımı.
 • Hedeflenen satışa ulaşana kadar yeni stratejiler denenmeli.
 • Performansı düşük anahtar kelimeler kullanılmamalı.
 • Başarılı anahtar kelimeler ile kampanya güçlendirilmeli.
 • Hedef EBM teklifi kullanılmalı.

Banner Reklam Trafik Satın Al

Organik trafik elde edebilmek için öncelikli olarak organik Seo çalışmasının yapılması gerekiyor bundan dolayı banner reklam ya da ücretli backlink çalışmalarına yer verilmeli. Web sitelerinde organik trafik satışı için gerekli olan Seo çalışmalarıdır böylelikle organik arama sonuçlarından elde edilen trafik sağlanır.

Web sitelerinin organik trafik elde edebilmesi için uygulaması gereken birçok farklı yöntem vardır bunların başında sosyal medya çalışmaları ile birlikte Seo çalışmaları yer alır.

Özellikle e-ticaret siteleri açısından organik ziyaretçi son derece büyük bir öneme sahiptir, rekabetin yoğun olarak yaşandığı sektör içerisinde organik Seo çalışmaları ile birlikte uygulanan farklı Seo teknikleri önemlidir. Web siteleri açısından organik trafik al ile organik trafiğin arttırılmasında ki nedenleri şu şekilde sıralamak söz konusudur;

 • Web sitesi organik olarak hedeflediği ziyaretçi sayısına ulaşır.
 • Web sitesinde tanıtımı yapılan markanın bilinirliğini artar.
 • Web sitesinde bulunan ürünler ön sayfada yer alır.
 • Web sitesi ziyaretçilerin her zaman ilk tercihi olur.
 • Uzun süreli ve kalıcı sonuçlar elde etmeye yarar.
 • Web sitesi zengin sonuçlarda yer alır.

Google Ads Trafik Satın Al

Arama sıralamasında ön sıralarda yer alabilmek için Google Ads trafik satın almak ve kaliteli içerikler üretilmelidir bu sayede arama sonuçlarında ön sayfada çıkma ihtimali oluşur. Web sitesinin Seo çalışması organik trafik arttırma için arama sonuçlarını anlayabilecek şekilde yapılmalıdır.

Kaliteli ve özgün içerikler sayesinde arama motorunda değerli olarak tanımlanan web sitesi rakiplerden daha farklı ve kaliteli içerikler ile arama sonuçlarında her zaman ön sayfalardadır.

Organik trafiği artırabilmek için organik trafik satışı ile anahtar kelimeler aranma hacimlerine göre seçilmeli bu sayede ön sayfaya çıkış sağlanır. Web sitesinin kullandığı SSL sertifikası organik ziyaretçi sayısının web sitesinin güvenli olması yönünde bir sinyal olarak algılanır.

Google arama motoru yapmış olduğu son güncellemeler ile SSL sertifikasının özellikle e-ticaret siteleri açısından önemini ortaya koymaktadır. SSL sertifikasına sahip olmayan web sitelerine giriş yapılması halinde Google algoritması tarafından güvenli değil uyarısı yapılır.

Organik trafik arama sonuçlarında sıralamayı etkileyecek konular arasında yer alan backlinkler referans bağlantısı olarak organik trafik al hizmetlerinde güvenilirdir.

Arama motorları üzerinden web sitesine gelen organik trafik satışı büyük öneme sahiptir, sayısının fazla olması çok daha fazla insanın web sitesini incelediği anlamını taşır. Trafik verileri incelendiğinde web sitesine organik trafiğin yararlı olup olmadığını ölçmek mümkündür.

Rakamlar düzenli olarak analiz edildikten sonra yaşanan artış raporlanır ve buna göre uzun vadede planlama gerçekleştirilir. Arama motorları üzerinden ziyaretçileri gösterdiğinden dolayı organik trafik içerisinde ücretli arama reklamları bulunmaz aynı zamanda bu durumun web sitesi üzerinde olumlu ya da olumsuz hiçbir şekilde etkisi yoktur.

Organik trafik yapılan Seo çalışmaları ile doğrudan etkilidir, içeriklerde kullanılan anahtar kelimeler web sitesi sıralamasında önemli bir avantaj sağlar bundan dolayı arama sıralamasında üst sıralarda yer alabilmek için özgün ve kaliteli içerikler oluşturulmalıdır.

Web sitesinin organik trafik al paketleri ile organik trafik artışını her zaman yüksek tutabilmek için tüm Seo fırsatları belirlenerek anahtar kelime seçimleri dikkatli şekilde yapılmalıdır. Rakip analizleri ile belirlenen kelimeler ve arama yaparken en sık kullandığı kelimeler tercih edilmelidir. Organik trafik hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin!

Organik Trafik İşe Yarıyor Mu?

Organik trafik işe yarıyor mu web siteleri açısından önem kazanana bir cevaptır internet üzerinden satış yapan web sitelerine gelen ziyaretçi trafiğinin kaynağı son derece önemlidir. Bunu belirleyebilmek için geliştirilen stratejiler yardımcı olur.

Farklı yollardan ziyaretçi trafiği çekmek e-ticaret siteleri açısından çok daha geniş hedef kitlesine ulaşmayı sağlar aynı zamanda site trafiğini artırmak için geri dönüşümlerini artmasına katkı sunar.

Sosyal medya alanlarının yaygın olarak kullanılması ile birlikte sosyal trafik oranları da ciddi anlamda artış gösterdiği her ne kadar organik trafik halen önemli bir durumda olsa da sosyal medya alanlarından gelen trafiği çekmek web siteleri özellikle e-ticaret siteleri açısından önem kazanır.

E-ticaret sitelerinin trafik kaynakları içerisinde öncelikli olan organik trafik satışı çalışması sonrasında arama sorgulamaları ile web sitesine trafik çekmeye yardımcı olur.

Organik Trafik Zararlı Mı?

Organik trafik web sitesini kolaylıkla çekilirken hedeflenen potansiyel müşteri kitlesine çok daha çabuk ulaşmayı destekler bu yüzden organik trafik zararlı değildir. İnternet kullanıcıları herhangi bir hizmet ya da üründen yararlanmak istediğinde öncelikli olarak arama motorlarını kullanır.

Özellikle ürün ya da hizmetleri ile alakalı anahtar kelime kullanılması halinde arama sorgulamasına farklı içerik çalışmasının yapılması ve kullanıcılar arasında içerikleri karşılarına çıkmasını sağlar.

Mobil uygulamaları ya da masaüstü cihazları kullanarak yapılan arama sonuçlarında web sitesine trafiği çekmek bir hedef kitleyi potansiyel müşteriye dönüştürmek için organik trafik satışı ile birlikte Seo çalışması oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Trafik Satın Aldığım Anlaşılır Mı?

Organik trafik satın almak isteyen web siteleri açısından bu durumun anlaşılması her zaman merak edilen konudur ancak organik trafik satışı hizmetlerinin anlaşılması söz konusu değildir.

Arama motorları tarafından ücretli sıralamalarına ardından gösterilen organik arama sonuçları algoritma tarafından doğal olarak oluşturulan sıralama içerisindedir. Kullanıcıların yaptığı arama sorgusuna bağlı olarak içeriği, alan adı otoritesi, referans bağlantıları sıralamaya yanmaktadır.

Organik Trafik Avantajları Nelerdir?

Organik trafik satın alma hizmetleri birçok farklı avantaj sağlar öncelikle hedeflenen başarının çok daha fazlası güven içerisinde gerçekleşir. Web sitesinin popülerliği artarken aynı zamanda satın alınan organik trafik hizmeti ile birlikte ziyaretçi sayısında da ciddi oranlarda artış yaşanır.

Paylaşılan içeriklerin güvenilirliği ve kalitesi her zaman ön plandadır, organik trafik al avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Web sitesinin ziyaretçi sayısı artar.
 • Haftalık ve aylık hit artması ile daha fazla kişiye ulaşılır.
 • Daha fazla ziyaretçi ile etkileşim içerisinde olan web sitesinin hitini güven ve kalite ile arttırmak mümkündür.
 • Ziyaretçi sayısının artması ile birlikte web sitesinin popüler hale gelmesi desteklenir.
 • Artan hit sayısı ve popülerliğe bağlı olarak web sitesi diğer sitelerden ayrılır.
 • Organik trafik satın alınması ile birlikte öne çıkan web sitesi kazancında da ciddi artışlar yaşanır.

Organik Trafik Dezavantajları Nelerdir?

Organik trafik satın almanın bazı dezavantajları vardır, web siteleri tarafından kullanılan organik trafik al ve organik hit programları Google algoritması tarafından fark edilir ve bu yüzden web siteleri cezalandırılır. Web sitesi için yapılan Seo çalışmasında yanlış yöntemlere başvurmak önerilmez.

Organik hit hilesi kullanmak yerine organik trafik satışı paketlerinden yararlanmak Seo çalışmaları açısından önem kazanmaktadır. Web sitelerinin dijital stratejileri arasında önemli bir yere sahip olan organik trafik evde etmek zorlu bir süreçtir.

İnternet kullanıcılarının farklı kelimeler ile web sitesini bulması ile elde edilen sonuçlar organik trafik sonucu olarak tanımlanır. Web siteleri açısından organik trafik al hizmetinin önemli olmasının sebepleri içerisinde ücretsiz olması ilk sırada yer alır.

Oluşturulan içerikleri optimize edebilmek açısından organik trafik son derece önemlidir bunun için herhangi bir reklam bütçesi ya da çalışmasına gerek kalmaz.

Organik Trafik Güvenilir Mi?

Organik trafik güvenilir bir hizmettir, hemen çıkma oranı düşük olduğundan dolayı organik trafik üzerinden gelen ziyaretçiler web sitesinde çok daha uzun süre kalır. Bu durum sayfa sayısında artışa katkı sağlarken ücretli trafik ya da sosyal medyadan gelen ziyaretçiler ile bunu elde etmek mümkün değildir.

Marka bilinirliğinin ayakta kalmasının yanı sıra sektörde kökü olan firmalar açısından yeni müşteri potansiyelinin karşısına çıkmak için önemlidir. Sınırlı bütçeye sahip olan yeni firmalar ya da küçük işletmeler açısından erişilebilir bir yapıya sahip olduğundan dolayı organik trafik özellikle Seo çalışmaları için oldukça büyük bir önem kazanır.

Web sitesinin organik kullanıcıların karşısına çıkabilmesi için sunduğu ürün ya da hizmetler ile ilgili yapılan Seo çalışması ile anahtar kelime kullanılarak içerik üretilmesi gerekir.

Yaşanan bu süreç işletmeler açısından çoğu zaman zorlayıcı bir süreçtir bundan dolayı sabırlı olmak ve çalışmaların sürdürülebilir olmasına katkı sağlamak ve organik trafik al hizmetinden yararlanmak gerekir.

Size Nasıl Güveneceğim?

Organik trafik satın alma noktasında bizi seçmeniz için birçok nedeniniz var öncelikle paketlerimiz ve hizmetlerimiz %100 güvenilirdir. Müşterilerimize güvenli bir ortamda çeşitli güvenlik uygulamaları kullanarak satış yapmaktayız.

Web sitesinin düzenli ve sürekli içerik üretmesi ve böylelikle organik trafik sağlaması söz konusudur farklı nedenlerden dolayı organik trafik al web siteleri açısından en önemli ve en güvenilir trafik kaynağıdır.

Google arama motorunda yükselmek uzun bir zaman ister ancak bir kez yükselen web sitesi oldukça uzun bir süre kalır. Bu yüzden ücretli reklamlar tercih edildiğinde ücret ödendiği sürece görünür haldeki web siteleri organik trafik satışı sayesinde çok daha uzun süre ilk sıralarda yerini korur.