Çin tarafından geliştirilen Tiktok, dünya üzerinde büyük bir kullanım alanına sahip olmuştur. Kısa video paylaşımlarıyla, Vine uygulamasıyla aynı değeri gören ancak kısa zamanda dünya pazarlında hızla yükselmeye başlayan sosyal medya aracıdır. Tiktok yorum satın al seçeneğiyle, profil ziyareti ve izlenme oranları artacak, global alanda fenomen olmanızı sağlayacak seçenekler sunulur.

 

Tiktok Nedir?

 

2016 Eylül ayında ByteDance işbirliğiyle sosyal medya piyasasında yerini almıştır. Tiktok uygulamasının en bilinen özelliği ses efekti ve 15 saniyelik video akışlarıdır. Gündem olan video paylaşımlarıyla, 5 yıllık kariyerinde en hızlı büyüyen uygulama olarak milyarların ilgisini çekmektedir. Çin’de bilinen adıyla Douyin, kolay video oluşturma ve yayınlama efektleri kullanmanızı sağlar, fenomen profiller arasında olmanıza katkı sağlar. İngilizce ve Çince dil özelliğiyle 2017 yılında Türkiye’de milyonların ilgisini çeken ücretsiz indirme özelliğiyle mobil cihazlarda yerini alan uygulamadır. Tayland, Endonezya, ABD pazarına kadar uzanan sosyal medya uygulaması, İnstagram, Twitter ve facebook paylaşımlarıyla da ilgi çekmeye devam etmektedir.

 

Tiktok Uygulama Özellikleri Nelerdir?

 

Müzik, dans, komedi ve ses efekti seçenekleri sunarak, mobil uygulama piyasasında 2018 yılında büyük gelişmeler göstermiştir. Uygulamada 15 saniyelik video akışı, komedi, dans ve viral olan akımlar başlatmıştır. Fenomen olmak için kullanıcıların ilk adresi olarak, oyunculuk ve dudak sekronizasyon programlarıyla da sevilen uygulamalar arasındadır.

 • Uygulamada video efektleri kullanılabilir.
 • Ses ve müzik efektleri kullanılmaktadır.
 • 15 saniyelik video hakkı verilmektedir.
 • Video kayıt özelliği ve yayınlama seçenekleri sunar.
 • İOS ve Android mobil cihazlarda kullanılmaktadır.
 • 34 farklı dil seçeneği bulunur.
 • Modern Sky ortaklığıyla yeni yayın seçenekleri sunar.

Birleşik devletler’de 2020 yılında yasaklanacağı duyurulan uygulama, sosyal medya araçları arasında dikkat çekmeye devam ederek, her geçen gün yeni kullanıcılar kazanmaktadır. Tiktok yorum hilesi seçeneği, yeni kullanıcıları profilinize yönlendirecektir.

 

Tiktok Uygulama Format Özellikleri

 

Mobil format üzerinden kullanılan Tiktok, kayıtlı videoların farklı sosyal medya araçlarında da paylaşılmasına izin vermektedir. Küçük MB kapasitesi sunarak, kullanıcıların mobil cihazlarında fazla yer kaplamaz, ücretsiz indirme seçeneği sayesinde de birçok izleyici ve yayıncı tarafından tercih edilir.

 • Tiktot İOS sistem üzerinde 287.6 MB yer kaplamaktadır.
 • Tiktok Android sistem üzerinde 72 MB yer kaplamaktadır.
 • Son güncelleme 18.6.5 olarak yayınlanmıştır.
 • Uygulama 15 saniye video çekerek, kayıtlı ve kayıtsız seçenekler kullanılmasına izin vermektedir.
 • Ön kamera ve arka kamera seçenekleri mobil cihazlarda kullanılabilir.

 

Tiktok Uygulama Kullanıcı Oranları Nelerdir?

 

2018 yılında Endonezya’da yaygın kullanımıyla trendler arasında yer almış, ardından Tayland’la birlikte dünya geneline yayılmıştır. Son kullanım oranlarına göre 150 ülke üzerinden 1 milyar kullanıcı barajını aşan ilk beşte yer alan mobil uygulamadır. Türkiye’de kullanıcı oranları gün geçtikçe artmakta, uygulama indirme kategorilerinde birinci sırayı alarak rekor kırmaktadır. Tiktok yorum attırma seçeneği sayesinde, izleyicilerin takip ve yayın araçlarını kullanma oranı artış göstermektedir. Mobil uygulama pazarında farklı efekt seçenekleri sunarak, 1 milyar kullanıcının yurt içi ve yurt dışı profilleri ziyaret etmesi sağlanır. Modern Sky ile 2018 yılında en büyük kullanıcı kitlesine ulaşmış, 3 yılda 1 milyarı katlayacak yeni özelliklerle duyurulmuştur.

 

Tiktok’u Kimler Kullanıyor?

 

Dünyanın 6. En büyük sosyal ağı olarak 41 milyon günlük aktif kullanıcıya sahiptir. Bu yüzdelerin en büyük oranı Çin ve Hindistan olarak biliniyor. 1 Milyar aylık aktif kullanıcıyla dünya ortalamasında her 5 kişiden birinin Tiktok kullanıcı olduğu varsayılır. Bu ortalamanın Hindistan versiyonu ise her 3 kişiden biri olarak analiz edilmiştir.

 • Günlük 68 milyon 15 saniyelik video paylaşımı yapılmaktadır.
 • Kullanıcı yaş aralıkları 12 ile 30 yaş arasındadır.
 • 18 yaş ve 25 yaş kullanım daha yaygındır.
 • Günlük Tiktok ekran süresi en düşük 1,5 saat olarak analiz edilmiştir.
 • % 992.6 dünya genelinde artış göstermeye devam eden en hızlı uygulama unvanını almaktadır.

Tiktok yorum satın al seçeneği, uygulama kullanıcılarının global alanda fenomen olmasını sağlayacak seçenekler sunuyor. Uygulamada bulunan efektler ve konuşmadan 15 saniye içinde yayın yapmak etkili videolar arasında bulunuyor. Viral olmak için Tiktok yorumları izleyicilerin ilk adresi olmanızı sağlayacak etkidedir. Yılda milyonlarca indirme ve izleme oranına sahip en büyük fenomen ağıdır.

 

Tiktok Nasıl Kullanılmaktadır?

 

Tiktok profili açmak, mobil cihazlar üzerinden oldukça kolaydır. Profil açmadan da uygulamada yer alan video yayınları izlenebilir, takip etme seçeneği kullanmak için hesap oluşturmak gerekmektedir. İOS ve Android sistemler üzerinden Tiktok indir seçeneğini kullanarak mobil cihazına indirme yapabilirsiniz.

 • Telefon numarası, sosyal ağ etkileşim ağları ve mail adresi kullanılarak 2 dakikada kayıt oluşturulabilir.
 • Profil oluşturmada resim veya video gif kullanımı yapabilirsiniz.
 • Video arama için profil ismi ve etiket kullanımı yapılabilmektedir.
 • Profil takip et, yorum yap ve paylaş seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 • Ses efekti ve efekt bölümünden ‘’Yükle’’ seçeneğini tıklayarak video efektini kullanabilirsiniz.
 • Video kayıt yaparak paylaş ve sil seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Tiktok Yorum Satın Al

 

Tiktok video paylaşma uygulaması olarak, kullanıcıların 15 saniyelik videoları etiket ve profil sayfalarının viral sayfa üstünde çıktığında izleme şansı bulmasını sağlar. Tiktok yorum satın al seçeneği, yorumlar ve beğeniler arttıkça izleyicilerin profilinize yönelmesini sağlayacaktır.

 • Tiktok üzerinde en çok izlenen videolar en çok yorum alan profillerdir.
 • Profil paylaşımlarının artışı için izlenme ve yorum artması da etkili olmaktadır.
 • İnstagram ve twitter paylaşımlarında yorum seçeneklerinin kullanılması artışın ilk etkisi olarak gözlemlenmiştir.

Yapılan analizler sonucunda uygulama kullanıcıları ne kadar çok yorum alırsa, profil sayfasındaki ziyaretlerin de artışı aynı düzeyde olmuştur. İnstagram ve twitter paylaşımları için de yorumlar etkili olmaktadır.

 

Tiktok Yorum Satın Aldığım Anlaşılır Mı?

 

Tiktok yorum satın al seçeneğini kullanmak, üyelerin % 100 gerçek Türk kullanıcılar olması ve organik yorum kullanılarak, bot seçeneklerine izin verilmemesiyle belli olmamaktadır. Yorum kriterleri günlük olarak 100 yorum, 50 yorum ve 500 yoruma kadar seçenekler kullanabileceğiniz şekilde ilerlemektedir. Profil yorumları için kullanıcıların açık profil ve link paylaşımında bulunması sağlanır. Kullanıcının profilinde normal akış olarak yorum seçenekleri kullanılacak, anında yükleme yapılarak dikkat çekilmeyecektir. Garantili bir yorum sistemi kullanıldığı için profilinizde oluşturduğunuz izlenim değiştirilmeyecektir. Tiktok profil ziyaretleriniz artacak ve takipçileriniz de yorum seçeneklerini kullandığınız için kısa sürede üst sıralara geçmenizi sağlayacaktır.

 

Tiktok % 100 Organik Yorum Satın Al

 

Tiktok % 100 organik yorum satın al seçeneği sayesinde, uygulama üzerinden güvenle yorum sayınızı belirleyebilirsiniz. Günlük 100 yorum ve daha fazlası için Bayigram aktif ve gerçek kullanıcıların profilinize yönelmesini sağlayacaktır. Güvenilir yorum seçeneklerini kullanmak için 3D ödeme işlemlerinden yararlanarak, gerçek Türk kullanıcıların sayfanızda buluşmasını sağlayabilirsiniz.

 • 30 dakika içinde teslimat yapılmaktadır.
 • 7/ 24 canlı destek seçenekleri sunar.
 • Telafi garantisi vermektedir.
 • % 100 Türk gerçek kullanıcıların gerçekçi yorumları eklenecektir.
 • Şifre gerektirmeden sadece link üzerinden hesabınızla etkileşim kurulur.

Güvenilir yorum seçenekleri sunarak, en uygun zamanda profil linkiniz üzerinden video ve profil paylaşımlarınıza yorum yapılarak, fenomenler arasında yer almanızı sağlayacaktır.