Profiliniz gizli olmamalı!
• Sipariş bitmeden aynı linke 2. siparişi almayın!
• İnstagram kaynaklı düşüş yaşanmaktadır. Profile bağlı hepsi bile düşebilir.
• Oluşacak her türlü sorunda sorumluluk sipariş veren kişidedir!
• Yukarıdaki şartların sağlanmaması durumunda giden bakiyeden sorumlu değiliz

 

 

Youtube Abone Nasıl Satın Alınır?

Youtube kanalınız için abone satın almaya karar vermiş olabilirsiniz. Youtube abone satın al paketlerini inceledikten sonra, nasıl Youtube abone satın alındığını öğrenmek istiyorsanız bu adımları takip ediniz;

 • İlk olarak Youtube abone satın alacağınız paketi seçmelisiniz.
 • Paket seçiminiz ardından ‘’Youtube Abone Satın Al’’ butonuna tıklayınız.
 • Kanal linki istenen alana, Youtube kanalınızın profil linkini giriniz.
 • Devam et diyerek ilerleyiniz ve siparişinizi oluşturunuz.

Youtube abone satın almak için uygulanacak adımlar bu şekildedir. Sizde youtube abone satın almak istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları takip ederek abone satın alabilirsiniz.

Dünya genelinde sosyal medya platformlarının geniş kitlelerce kullanılması ardından, sosyal medya üzerinden para kazanmada oldukça popüler hale gelmiştir. Kişiler evlerinde oturduğu yerden para kazanma arzusundadırlar. Para kazandıran uygulamalar listesinde ilk ve en popüler olanıda Youtube’dir. Youtube’de para kazanmaya başlamak için 1000 Abone ve 4000 Saat izlenme gerekmektedir. TakipciModu, 1000 Abone şartını kolayca yerine getirebilmeniz için yanınızda. Dilediğiniz miktarda Youtube abone satın alma paketini seçerek anında sipariş oluşturabilirsiniz.

Ucuz, türk ve gerçek youtube abone satın almanın en kolay ve güvenilir yolu TakipciModu ile yükselişe geçmenin tam zamanı! Hemen güvenilir Youtube satın almak ve ucuz bir şekilde kanalınıza abone göndermek için sipariş verebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Abone Satın Almak Güvenli Mi?

Takipcimodu nun diğer paketleri gibi Youtube paketleride oldukça güvenilirdir. 7/24 Destek, 3D Secure ödeme ve SSL Sertifikası ile güvenilir Youtube abone satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin 4 yıldır, en güvenilir ve ucuz Youtube izlenme, beğeni ve abone satın alma platformu takipcimodu kurumsal ve ajans olarak hizmet sağlamaktadır.

Satın alınan Youtube aboneleri ardından, sipariş verirken girilen Gmail adresine faturanız gönderilmektedir. Sipariş verdiğiniz her Abone paketi için TakipciModu, vergi ödemektedir.

Yukarıda bahsedilen özelliklerin dışında kanal linkiniz dışında sizden herhangi bir şey talep etmiyoruz. Şifresiz bir şekilde Youtube abone satın alabilirsiniz ve güvenilir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Youtube Abone Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Youtube, kanal etkileşimlerini dikkate alan bir platformdur. Kanalınıza gelecek her abone, izlenme ve beğeni bir etkileşim sayılmaktadır. Etkileşiminizin artması kanalınızın gösterimini arttıracak ve bu bir döngü haline gelerek daha hızlı büyüme kat edeceksinizdir. Youtube abone satın almanın diğer avantajları ve faydaları şunlardır;

 • Kanal Etkileşimini Arttırmak
 • Gösterim Sayısını Arttırmak
 • İzlenmelerde Artış
 • Para Kazanmanın Aktif Edilmesi
 • Sponsor Reklam Alabilme İmkanı

Youtube Abone Satın Alırsam Aboneler Aktif Olur Mu?

Youtube dünya üzerinde kullanımı yaygın olan bir sosyal medya platformudur. Yaş aralığı fark etmeksizin birçok izleyici kitlesine sahiptir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Youtube içerik üretici bakımından da zengin bir sosyal medya platformudur. İçerik üreticileri zaman zaman abonelerini satın almaktadır. Satın almaya karar verdikleri anda akıllarına ilk olarak Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusu gelir. Sorumuzun cevabı ile birlikte neden satın almaya başvurulduğunu da almak gerekir.

Hemen youtube abone satın almak için tıklayın; Youtube Abone Satın Al

Youtube içerik üreticileri belirli bir abone ve izlenme sayısına ulaştıklarında gelir elde etmeye başlarlar. Bu nedenle akıllarına satın alma ve satın alma düşüncesinin beraberinde Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusu gelir. Ortalama olarak izlenme sayısını 1000 olarak kabul edersek 0,5-2 dolar arası bir kazanç elde edileceğini söyleyebiliriz. Fakat görüntülenme sayınız 1000 olsa bile aynı görüntülenme sayısına sahip bir içerik üreticisinin farklı miktarda kazançları olduğunu görebilirsiniz. Aynı görüntülenmeye sahip iki içerik üreticisinin farklı kazançlarının sebebini açıklamak çokta zor değildir. Bu farklılığın nedeni hedef kitle ve konum farklılığı olarak açıklayabiliriz.

Youtube içerik üreticileri için en önemli unsurlardan başlıca ikisi abone sayısı ve izlenme sayısıdır. En hızlı ve en çok yeni içerik üreticileri tarafından kullanılan yöntem olan satın alma yöntemi akıllara gelir. Özellikle yeni içerik üreticilerinin akıllarını kurcalayan soru Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusudur. Youtube içerik üreticisi olarak abone sayınızı ve izlenmenizi arttırmak istiyor olabilirsiniz. Abone sayınızı ve izlenmenizi arttırmanızın birçok yolu var. Abone sayınızı arttırdığınız takdirde abonelere bildirimlerin gitmesi üzerine izlenme sayınızda da artış gözlemleyeceğini söyleyebiliriz. Fakat doğru orantılı olacağını söylemek yanlış bir söylem olacaktır. Abone sayısını arttırmak için video paylaşımlarınızın zamanlarını belirli saatte paylaşmayı deneyebilirsiniz. Aynı saatte paylaşım yapmak abonelerinizin ilgisini çekecek ve onları heyecanlandıracaktır. Paylaşımlarınızın sıklığı arttığında insanlar için videolarınızı izlemek alışkanlık haline gelecektir. İçeriklerinizin düzenli olduğunu gören izleyiciler abone olmak isteyecektir.  Böylece izlenme sayınızda da bir artış olacaktır.

Gelir elde etmek isteyen Youtube içerik üreticileri abone sayıları istediği gibi yükselişe geçmediği durumlarda bazı yöntemler kullanırlar. Bu yöntemlerin amacı hem var olan abonelerin dikkatini çekmek hem de yeni aboneler gelmesini sağlamaktır. Bu yöntemlerden bir tanesi abone satın almaktır. Abone satın alma fikri akıllara Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunu getiriyor. İzleyici sayısını arttırmak için oldukça çaba harcamanız ve çok fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bu gibi bir süreç sizin için zor geliyor olabilir. Siz de birçok içerik üreticisi gibi takipçi satın alabilirsiniz.

İçerik üreticisi için izlenme sayınız abonelerinizin sayısı kadar önemlidir. Bu durumdan dolayı takipçi satın almanın yanında izlenme sayınızı arttıracak bir hizmet bulmakta aklınıza gelecektir. Abone sayınızı ve izlenmenizi aynı anda arttıracak bir hizmet arıyor olabilirsiniz. Bu işe yeni başlayanların genelde Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunun cevabını aramaya başlarlar.

Abone sayısı ve izlenme satın almak isteyenler için farklı seçenekler sunulduğunu görürler. Bu seçeneklerden biri yerli abone ve yerli izlenme seçeneğidir. Bir diğeri ise yabancı abone ve yabancı izlenme seçeneğidir. Her iki seçeneği de değerlendirerek yerli ve yabancı kişilerden oluşan kitleye hitap eden bir kanal olabilirsiniz. Aslında bu seçeneklerin olması bize Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu?  sorusunun cevabını vermekte olduğunu görürüz.

Kısa zaman içeriğinde Youtube içerik üreticileri arasında popülerliğinizi arttırmak için izlenme oranınızı arttırmanız gerekmektedir. Youtube kanalınızı trendler başlığı altında görebilmemiz için en önemli unsur izlenme sayınızdır. İzlenme sayınızı arttırmanızı kolaylaştıracak en hızlı yöntem izlenme satın almaktır. İzlenme satın alırken abone sayınız ile arasında büyük farklar olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aboneleriniz izlenme satın aldığınız düşüncesine kapılırlar. Sonuç olarak abone satın almak ve izlenme satın almak farklı iki işlemdir. Yani Youtube abone satın alırsam aboneler aktif olur mu? sorusunun cevabını yanıtlayabiliriz. Abone satın aldığınız takdirde satın aldığınız aboneler izlenmenizi arttırmayacaktır. İzlenmenizi arttırmak istiyorsanız ayrıca izlenme satın almanız gerekecektir.

Youtube Abone Satın Al

YouTube abone satın almak için öncelikle YouTube Abone Satın Al sayfasında olduğunuzdan emin olmalısınız. TakipciModu.com adresi üzerinden alınan YouTube abone kesinlikle abone sayınızda düşüş yaşatmamaktadır. Aldığınız abonelerin büyük avantajı videolarınıza izlenme - beğenme gelmesidir.
YouTube hesaplarınıza asla bot abone gönderilmemektedir. Takipcimodu ekibi olarak müşterilerimize kaliteli ve ucuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz ve bu yüzden YouTube abone paketlerinde %50 indirim yapmış bulunmaktayız.
YouTube abone alacak kullanıcıların hesaplarının etkileşim artışı, izlenme artışını sağlamak için YouTube paketletimiz %100 Organik türk abonelerden oluşmaktadır. En ucuz YouTube abone hizmeti takipcimodu.com 'da.

Youtube Abone Paketlerimiz

 • 100 Youtube Abone
 • 200 Youtube Abone
 • 500 Youtube Abone Satın Al
 • 1000 Youtube Abone Satın Al
 • 10000 Youtube Abone Paketi
 • 50000 Youtube Abone Paketi

YouTube Abone Nasıl Satın Alınır?

YouTube abone satın almakta ilk kez bu işe kalkışan müşterilerimizin kesinlikle okumasını tavsiye ederiz. Takipcimodu.com adresinden YouTube abone satın al bölümüne geldikten hemen sonra size uygun paket seçimini yapmalısınız. Ardından YouTube abone gönderilecek hesap URL kısmını doldurmalısınız. (Abone gönderilecek hesabın linki) Linki girdikten hemen sonra sizinle iletişim halinde kalabilmemiz ve siparişinizi incelememiz için bize gerekli iletişim bilgilerini vermek için iletişim bilgilerinizi gerekli alanlara doldurunuz.
İletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemenizi nasıl yapacağınızı seçiniz.
- Kredi Kartı / Banka Kartı ile ödeme.
- Havale / Eft ile ödeme.
Bu bölümü seçtikten sonra ödemenizi yapıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz tamamlandıktan sonra size bir sipariş numarası verilir. Bu sipariş numarası verdiğiniz siparişin durumu hakkında bilgi almanız için gerekmektedir. Sipariş numaranızla ana menüden sipariş sorgulama yapabilirsiniz. Siparişler genelde 1-2 Saat içinde başlayıp bitmektedir. Fakat bazen 30 dakikada bile tamamlanabilir. Bu durum sipariş yoğunluğuna göre değişmektedir ve buna bağlı olarak bazen süreler uzamaktadır.
Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz..

YouTube abone satın alacak kullanıcıların bilmesi gereken temel hususlardan birisi YouTube kanal abone sayısının gizli olmamasıdır. Gizli abone sayısı yapan kullanıcıların siparişleri askıya alınır ve sipariş gönderilemez.

YouTube Türk Abone

YouTube Türk Abone satan tek website olan takipcimodu.com verdiği bu hizmetle gurur duymaktadır ve müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek adına 7/24 çalışmaktadır. YouTube Abone Satın Al özelliğimiz ile neredeyse Türkiye'nin tüm kanallarına abone satmaktayız.


Türk Abonenin Yabancı Aboneden Farkı;
Türk youtube kanalına alınan yabancı YouTube aboneleri hesaplarda yükseliş yerine düşüş yaşatmaktadır. Bu yüzden organik, Türk abone hesaplarınızda yabancı aboneye göre çok daha fazla etkileşim almanıza yardımcı olmaktadır.
Birbirinden ucuz ve kaliteli YouTube abone paketlerimizi inceleyerek size uygun paket seçimini yapınız ve hemen satın al butonuna tıklayınız..
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.