DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR !

Mutlaka Okuyun Servis Detayları ;
- Tahmini Gönderim Süresi 0-96 Saat'tir. [ Ortalama ]
- Video uzunluğu minimum 2 saat olmalı
- Video Linkini Giriniz
- İşlem Girilecek Kanalın Aboneleri Herkese Açık Olmalıdır!

Sipariş başlama süresi yoğunluğa bağlı değişebilmektedir.

Sipariş ve Teslimat Notları ;
• Kanalınız gizli olmamalı!
• Sipariş bitmeden aynı linke 2. siparişi almayın!
• Olası Düşüşlere Karşı 30 Gün Telafi Garantilidir.
• Oluşacak her türlü sorunda sorumluluk sipariş veren kişidedir!
• Yukarıdaki şartların sağlanmaması durumunda giden bakiyeden sorumlu değiliz

 

YouTube İzlenme Satın Alırsam Anlaşılır Mı?

"YouTube izlenme satın alırsam anlaşılır mı?" sorusu YouTube üzerinden yayın yaparak gelir elde etmeyi hedefleyen kullanıcıların merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Kısa süre içerisinde kullanıcı ve izlenme sayısını artıran YouTuberların kazanmış olduğu gelirler, YouTube'dan para kazanmak isteyen kişilerin sayısını artırmıştır. YouTube'da izlenme sayısının nasıl artırıldığını bilmeyen kullanıcılar izlenme satın alarak hesaplarını popüler hesaplar arasına sokmayı arzu edebilir. Bu işlemin anlaşılması durumunda hem takipçi kaybetme hem de YouTube tarafından cezalandırılma gibi bir durum söz konusu olacağı için kullanıcılar temkinli bir şekilde yaklaşmaktadır.

YouTube, izlenme sayılarının nasıl hesaplandığı hususunda herhangi bir açıklama paylaşmadığı için YouTube üzerinden popüler olan paylaşımların organik olarak o rakama ulaşıp ulaşmadığını anlamak pek de mümkün değildir. "YouTube izlenme anlaşılır mı?" sorusunun iki farklı cevabı söz konusudur. Kullanıcılar açısından değerlendirildiği zaman bir videonun sahte izlenmeyle o rakama ulaştığını anlamak pek de mümkün değildir. YouTube Trendlerde yer alan videoların gerçek izlenmeyle mi yoksa sahte izlenmeyle mi o listeye girdiğini öğrenmenin belirli bir yolu yoktur. YouTube ise geliştirmiş olduğu bazı algoritmalar sayesinde sahte izlenmeleri fark edebilir. Sahte izlenmelerin fark edilmesi hesaplar açısından oldukça riskli durumların doğmasına sebep olur. Ceza yemenin yanı sıra YouTube üzerinden banlanma gibi yaptırımların yapılması dahi söz konusu olabilir. Para kazanma umudu ile girilen bir mecrada bu pozisyona düşmeyi kimse istemez. Bazı ajanslar YouTube'un geliştirmiş olduğu algoritmaların açıklarını tespit ederek izlenme satışı yapabilirler. Bu ajanslar üzerinden satın alınan YouTube izlenme sayısını tespit edebilmenin herhangi bir yolu olmadığı için bir ceza veya yaptırımla karşılaşma durumu söz konusu olmaz

  • Youtube izlenme satın al ve youtube videolarının daha fazla izlenmesini sağla!.

YouTube İzlenme Nasıl Satın Alınır?

YouTube üzerinden içerik üretmeye başlayan kişilerin akıllarında yer alan soru işaretlerinden biri de izlenmelerin nasıl satın alınacağı hususundadır. İzlenme sayınızı artırmak istiyorsanız izlenme sayısı satan web siteleri hakkında araştırma yapmanız gerekmektedir. YouTube'un algoritma açığını keşfederek izlenme sayınızı artırabilen web siteleri üzerinden aldığınız hizmet sayesinde YouTube izlenmelerinizi yükselterek kısa süre içerisinde trendler listesinde kendinize yer bulabilirsiniz. Trendler listesinde yer almanız durumunda da kullanıcılar istemsizce kanalınızı takip edecektir ve organik izlenme sayınızda da artış yaşanacaktır.

  • Youtube izlenme satın al ve gerçek türk izlenmeleri ile videolarının etkileşimini arttır.

"YouTube izlenme anlaşılır mı?" sorusunun cevabını alan kullanıcılar bu algoritmayı çözümleyebilmiş web sitelerinin yapmış olduğu kampanyalardan istifade ederek izlenme sayısı satın alabilirler. Böylelikle YouTube'un para kazanma sınırını kısa süre içerisinde elde ederek para kazanabilirler. Bu web siteleri genellikle ajans olarak kurulurlar. Aynı zamanda bu ajanslar üzerinden abone satın alabilmeniz de söz konusu olmaktadır. Çoğu ajans izlenme ile birlikte abone de satarak belirli kampanyalar oluşturmaktadır.

YouTube İzlenme Satın Almak Güvenilir Midir?

YouTube izlenme satın almadan önce dikkat etmeniz gereken belirli kriterler vardır. Hizmeti satın alacağınız web sitesinin güvenli ödeme yöntemi kullanıp kullanmadığına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra hesap bilgilerinizi isteyen web sitelerinden uzak durmanız tavsiye edilmektedir. Bu tarz web siteleri sizin bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yapıp farklı kanallara abone olabilir, abone sayınız arttığı zaman kanalınızı çalabilir. Bu nedenle kesinlikle hesap bilgilerinizi talep etmeyen web siteleri ile çalışmalısınız.

  • Youtube izlenme satın al ve hemen youtube izlenmelerini kanalında ki videolara göndermeye başla.

"YouTube İzlenme Anlaşılır Mı?" sorusuna cevap bulan kullanıcılar iyi bir web sitesi bularak bu hizmeti satın alabilir. Bazı web siteleri garanti çerçevesinde hizmet vermektedir. Garanti çerçevesinde verilen hizmetlerden istifade ettiğiniz zaman belirli zaman çerçevesinde hesabınızda bir değişiklik söz konusu olmazsa ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz web sitelerini tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Almak Sorun Yaratır Mı?

"Youtube Video İzlenme Sorun Yaratır Mı?" sorusu Youtube üzerinde içerik üreticisi olarak yer almak isteyen kişilerin akıllarını kurcalayan soru işaretlerinden biridir. Youtube, içerik üreticilerinin belirli kriterleri gerçekleştirmesi ile birlikte üreticilerine ücret ödemektedir. Bu nedenle çoğu kişi Youtube üzerinden yayınladıkları videolar ile para kazanmayı hedeflemektedir. Yeni açılan bir kanalın kullanıcılar ile ulaşması genellikle zordur. Bu nedenle yeni hesap açan içerik üreticileri video izlenme alarak trendlerde yer alır. Trendlerde yer alan içerik üreticilerin kısa süre içerisinde hem izlenme sayısı hem de abone sayısı artmaktadır. Bu nedenle kişiler, içerik üreticisi olarak yeni bir kanal açtıkları zaman video izlenme satın alırlar.

Video izlenme satın alma durumunda Youtube'un geliştirmiş olduğu algoritmaların tespit etmeleri halinde kanalın kapatılması ve Youtube'a içerik üreticisi olarak kayıt olamama gibi cezalandırmalar söz konusu olabilir. Bu nedenle izlenme satın alacağınız şirketi iyi seçmeli ve Youtube'un geliştirmiş olduğu algoritmaları atlatabildiklerini gözlemlemelisiniz. Youtube'un geliştirmiş olduğu algoritmaları saf dışı bırakan ajanslar ile çalıştığınız zaman izlenme satın almanız herhangi bir problem doğurmaz. "Youtube Video İzlenme Sorun Yaratır Mı?" sorusunun kullanıcılar açısından herhangi bir sıkıntısı yoktur. Yani kanalınızın izlenme sayısının gerçek mi yoksa satın alınarak mı oluştuğunu herhangi bir kullanıcının anlaması mümkün değildir. Bu nedenle video izlenme satın alırken garantili hizmet sunan ajanslar ile çalışmalı ve Youtube algoritmalarına dikkat etmelisiniz.

Youtube Video İzlenme Satın Alma Pahalı Mıdır?

Youtube hesabınız için video izlenme satın alacaksanız fiyatlar hakkında bilgilendirilmek istersiniz. Genellikle ajanslar size sağlayacakları izlenme sayısı üzerinden hesaplama yapmaktadır. Bir videoyu trendlere sokacak bir izlenme sayısı elbette ki pahalı olacaktır. Yalnızca Youtube'un belirtmiş olduğu kriteri sağlayabilmek için satın alacağınız video izlenme sayısına ödeyeceğiniz ücret daha uygun olacaktır.

Youtube video izlenme, paket halinde satılan bir hizmettir. İzlenme gerçek kullanıcılar aracılığı ile sağlandığı zaman herhangi bir problem yaşamanız söz konusu dahi olmaz. Çoğu ajans, hizmetlerinin yanı sıra hediyeler de vererek paketlerini geliştirmektedir. Yani video izlenme satın alırken abone sayınızın artmasını da sağlayabilirsiniz. Youtube hesabınızın şifresini isteyen hesaplardan uzak durmalı, Youtube hesabınızın güvenliğini sağlamalısınız. Bir ajans diğer ajanslardan ucuz dahi olsa hesabınızın şifresini istiyorsa o ajansla çalışmamalı, diğer ajanslara yönelmelisiniz. Aksi takdirde "Youtube Video İzlenme Sorun Yaratır Mı?" sorunuzun cevabı hesabınızın çalınması ile sonuçlanacaktır.

Youtube Video İzlenme Satın Almanın Avantajları

Youtube üzerinden video izlenme satın aldığınız zaman yeni bir hesap olmanıza rağmen trend videolar arasında kendinize yer bulabilirsiniz. Trend videolar arasına giren videolar, kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. Kullanıcılar genellikle trend videoları merak edip tıklarlar. Bu nedenle satın almış olduğunuz video izlenme sayısı kadar kullanıcıyı hesabınıza çekebilmeniz söz konusu olacaktır.

"Youtube Video İzlenme Sorun Yaratır Mı?" sorusunun cevabını aldıktan sonra video izlenme hizmetini satın alacağınız güvenilir bir ajans bulmanız gerekmektedir. Hizmeti satın aldıktan sonra videonuz 12 saat gibi kısa bir süre içerisinde binlerce kişinin izlediği bir video haline gelir. Videonun izlenme sayısı arttıkça hesabınıza abone olabilecek kullanıcılara da erişim sağlama olasılığınız artış gösterecektir. İçeriğinize eklenen yorumlar, izlenme sayıları Youtube'u harekete geçirerek size plaket ulaştırmasını dahi sağlayabilir. Plaketli sayfalar diğer sayfalardan ayrılır ve daha fazla kişiye önerilir. Anasayfada önerilen bir Youtube hesabı haline gelmek istiyorsanız başlangıç aşamasında video izlenme satın alabilirsiniz. Algoritmayı aşan ajanslarla çalışmanız durumunda herhangi bir problemle karşılaşmadan Youtube'un fenomen hesaplarından biri haline gelebilirsiniz.

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube izlenme satın al özelliği ile TakipciModu.com diğer firmalara göre bir adım öndedir. Bireysel veya kurumsal youtube hesaplarınıza abone aldıktan sonra en önemli işlemlerden bir diğeride izleme satın almaktır. Youtube’ye yüklediğiniz videolar bazen çok izleniyor bazense hiç izlenmiyor olabilir. Burada elbette sizde hemen izlenme satın almak isteyebilirsiniz. Youtube’nin koşullarını ihlal etmeden gerek duyduğu 4.000 saat izleme ve 1.000 Abone’ ye hesabınızı tamamlamanız gerekmektedir.

► 4.000 saat izlenme ve 1.000 abone elbette kolay yapılmamaktadır ve burada devreye kolay yoldan 4000 saat ve 1000 abone yapmak için takipcimodu.com girer. Takipcimodu.com sizden kanal linkiniz dışında herhangi bir şey istemez, şifre talep etmez. (Sizden şifre isteyen kişilere itiber etmeyiniz) Youtube hesabınıza alabileceğiniz izlenme süreleri paketlere ayrılmıştır.

  • 1.000 Saat Youtube İzlenme Satın Al
  • 2.000 Saat Youtube İzlenme Satın Al
  • 3.000 Saat Youtube İzlenme Satın Al
  • 4.000 Saat Youtube İzlenme Satın Al

Bu paketlerden herhangi birini seçip satın al butonuna tıklayınız. Sipariş ekranına geldikten sonra kanal linkinizi istenen bölüme yapıştırınız. YouTube kanalınızın herkese açık olduğundan emin olunuz.

(Abone sayısı görünür olmalı) Youtube aboneizlenme fark etmeksizin sipariş ekranına kanal linkinizi girdikten sonra karşınıza iletişim bilgilerinizin istendiği bir ekran gelecektir. Bu bölüme sizlerle iletişim kurabileceğimiz bilgileri doldurunuz. (İsim – Hotmail – Gmail vs..) İletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra bireysel – kurumsal seçeneğinden bireysel seçeneğini işaretleyerek devam edebilirsiniz..
İletişim bilgilerini doldurdunuz ve şimdi ödeme zamanı. Ödeme ekranına yönlendirildikten  sonra ödemeniz için bilgilerinizi giriniz (Ssl Sertifikalı Koruma) ve shopier veya paytr ile ödemeyi tamamlayınız. Shopier Türkiye’de kullanılan en güvenilir ödeme sistemlerinden biridir. Bundan dolayı ödeme yaparken herhangi bir endişeniz olması.
Ödeme yapıldı ve Youtube izleme satın aldınız. Siparişiniz alınmıştır yazısını gördüğünüzde size bir sipariş numarası verilecektir. Bu sipariş numarası ile siparişinizin son durumunu öğrenebilir ve inceleme yapabilirsiniz.

♦ TakipciModu.com Keyifli alışverişler diler..